Uludağ Belgelndirme Olarak uluslararası geçerliliği olan akreditasyonuna sahip Belgelendirme , Denetim ve Eğitim hizmetleri sunan bir kuruluştur. Özellikle dünyada akredite olarak belgelendirmesi yapılan OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi başta olmak üzere ve en yaygın olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim SistemiISO 14001:2004 Çevre Yönetim SistemiISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi , ISO 27001:2011 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO/TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi standartlarında uluslararası akreditasyona sahip olarak belgelendirme, denetim ve eğitim hizmeti vermektedir. Teknik uzmanlık ve müşteri odaklılık Uludap Belgeledirme’ nin pazardaki yerini belirlemiş ve pazardaki gelişmelere ilişkin takip ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi ilkelerini esas alarak, Uludağ Belgelendirmenin dünya sahnesindeki yerini almıştır.

Uludağ Belgeledirme olarak konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olan Tetkikçi ve Uzmanlar tarafından yapılan denetimlerdeki temel ilke tarafsızlık ve bağımsızlıktır. Uluslarası Baş Denetçi eğitmci lisansı onaylı eğiticilerimiz tarafından uluslararsı geçerliliğe sahip baş denetçi eğitimleri verilmektedir. 

Uludağ Belgeledirme  olarak amacımız en üst düzeyde müşteri memnuniyetini oluşturmak, sürekliliğini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmektir. Bunu sağlamak için nitelikli ve eğitimli personel ile takım çalışması içerisinde kendimizi sürekli yenileyerek belgelendirmesini yaptığımız standartlar ile %100 uyumluluk göstererek müşteri ayırmaksızın hizmet vermekteyiz.

Yönetim Sistemi firmanıza sürekli iyileştirme mekanizması ve iş disiplini kazandırır. Ancak belgenin alınması kusursuzluğu başardığınız anlamına gelmez. Yönetim sistemi belgeli bir kuruluşta her problem bir iyileştirme fırsatı olarak görülür. Problemin bir daha tekrarlanmamasını sağlamak, anlık çözümünden daha önemlidir.  

İşinizin büyümesine yardımcı olacak sertifikalı sistemler ile firmanız bir adım önde olsun.